A. Le Coq

Mustikamaitseline vesi Aura Plus

A. Le Coq täiendab kvaliteetsete Aura vete tooteportfelli, tuues turule mustikamaitselise kergelt gaseeritud vee Aura Plus. Aura vesi pärineb Lõuna-Eesti 410 meetri sügavusest maapõuest, ordoviitsiumi kihist.

A. Le Coq’i juhi Tarmo Noobi sõnul tuuakse Aura veesarja eestlastele omane ja tuttav maitse. “Mustikas on meie metsamarjadest üks  armastatuim mari, sellest ka otsus lisada see maitse uuele Aura veele,” selgitas Noop.

Noop lisas, et Aura vesi pärineb Lõuna-Eesti 410 meetri sügavusest ordoviitsium kihist, mis tagab veele puhta ja mineraaliderikka koostise. Aura vesi sisaldab looduslikke mineraale nagu naatrium, kaalium, kaltsium ja magneesium.

Ordoviitsium veekiht asub Lõuna-Eestis 300 – 400 meetri sügavusel maapinnalt. Võrrelduna Põhja-Eesti ordoviitsium kihiga, mis asub vaid 30 – 60 meetri sügavusel maapinnalt, on Lõuna-Eesti põhjaveekihid palju paremini kaitstud pindmise reostuse eest.

Aura Plus vete sarja kuuluvad lisaks uuele mustika maitsele ka  pohla ja sidrunimaitsega veed.

7. märts 2011

Vaata lisaks

Aura vesi – 410 meetri sügavuselt maapõuest

A. Le Coq ammutab Aura vett Lõuna-Eesti maapõuest, 410 meetri sügavuselt ordoviitsiumi kihist. Ordoviitsiumi kiht on tekkinud 505 miljonit aastat tagasi, mistõttu on see veekiht kaitstud igasuguste välistegurite eest ning rikas looduslike mineraalide poolest. Loe edasi →

A. Le Coq toob turule sidrunimaitselise near-water vee Aura Fruit

Eesti suurim joogitootja A. Le Coq täiendab suve alguseks poelettidel pakutavat maitsevete valikut, tuues turule sidrunimaitselise vee Aura Fruit. Uus near-water vesi on õrnalt gaseeritud ning sisaldab naturaalset sidrunimahla. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521