A. Le Coq

Mustikamaitseline vesi Aura Plus

A. Le Coq täiendab kvaliteetsete Aura vete tooteportfelli, tuues turule mustikamaitselise kergelt gaseeritud vee Aura Plus. Aura vesi pärineb Lõuna-Eesti 410 meetri sügavusest maapõuest, ordoviitsiumi kihist.

A. Le Coq’i juhi Tarmo Noobi sõnul tuuakse Aura veesarja eestlastele omane ja tuttav maitse. “Mustikas on meie metsamarjadest üks  armastatuim mari, sellest ka otsus lisada see maitse uuele Aura veele,” selgitas Noop.

Noop lisas, et Aura vesi pärineb Lõuna-Eesti 410 meetri sügavusest ordoviitsium kihist, mis tagab veele puhta ja mineraaliderikka koostise. Aura vesi sisaldab looduslikke mineraale nagu naatrium, kaalium, kaltsium ja magneesium.

Ordoviitsium veekiht asub Lõuna-Eestis 300 – 400 meetri sügavusel maapinnalt. Võrrelduna Põhja-Eesti ordoviitsium kihiga, mis asub vaid 30 – 60 meetri sügavusel maapinnalt, on Lõuna-Eesti põhjaveekihid palju paremini kaitstud pindmise reostuse eest.

Aura Plus vete sarja kuuluvad lisaks uuele mustika maitsele ka  pohla ja sidrunimaitsega veed.

7. märts 2011

Vaata lisaks

Mida vee tarbimisel silmas pidada?

Kuigi vee joomine tundub olevat „selge kui seebivesi“, on siin nii mõnigi nüanss, mille vastu me igapäevaselt eksime ja mis vajaks meeldetuletamist: Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521