A. Le Coq

Müügile jõudis vaarikamaitseline Aura Fruit

Eesti suurim joogitootja A. Le Coq toob algavaks suvehooajaks turule vaarikamaitselise vee Aura Fruit. Uus near-water vesi on värske vaarika maitsega ning pakub alternatiivi janukustutamiseks vee asemel.

A. Le Coq’i juhataja Tarmo Noobi sõnul on mõned aastad tagasi turule toodud near-water veest saanud omaette segment vee ja karastusjookide vahel. “Tootegrupp on meie tarbija poolt väga hästi vastu võetud, mida näitab maitsestatud vete osakaalu tõus veesegmendis,” kommenteeris Noop. Ta lisas, et vaarikas on eestlastele tuntud suvemari, mille värske maitse aitab kindlasti kaasa uue vee edule algaval suvehooajal.

Near-water veed ehk peaaegu veed on omaette tootegrupp vee ja karastusjookide vahel. Lisaks uuele vaarika maitsele kuuluvad Aura Fruit tooteperekonda veel sidruni- ja õuna-viinamarja maitselised veed.

Aura vete tootegruppi kuuluvad lisaks Aura Fruit vetele ka kergelt gaseeritud ja maitsestatud veed Aura Plus, kaalu jälgivatele inimestele mõeldud Aura Figuurisõbrad veed ning gaseeritud ja gaasita veed Aura Spring.

Aura vesi pärineb Lõuna-Eesti 410 meetri sügavusest ordoviitsium kihist, mis tagab veele puhta ja mineraaliderikka koostise. Aura vesi sisaldab looduslikke mineraale nagu naatrium, kaalium, kaltsium ja magneesium.

Ordoviitsium veekiht asub Lõuna-Eestis 300 – 400 meetri sügavusel maapinnalt. Võrrelduna Põhja-Eesti ordoviitsium kihiga, mis asub vaid 30 – 60 meetri sügavusel maapinnalt, on Lõuna-Eesti põhjaveekihid palju paremini kaitstud pindmise reostuse eest.

5. aprill 2011

Vaata lisaks

Vee olulisus inimorganismile

Vett vajab elusorganism õhuhapniku kõrval kõige enam. Ilma veeta ei suuda rakud oma ülesandeid täita. Loe edasi →

Suviseid veeretsepte

Muuda vesi omale huvitavaks, lisades juurde puuvilju, köögivilju või ürte. Siin mõned näited tuhandetest võimalustest. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521