A. Le Coq

A. Le Coq toob turule sidrunimaitselise near-water vee Aura Fruit

Eesti suurim joogitootja A. Le Coq täiendab suve alguseks poelettidel pakutavat maitsevete valikut, tuues turule sidrunimaitselise vee Aura Fruit. Uus near-water vesi on õrnalt gaseeritud ning sisaldab naturaalset sidrunimahla.

A. Le Coq’i juhataja Tarmo Noobi sõnul on near-waterite osakaal ettevõtte veesegmendis paari aasta jooksul teinud 10%lise tõusu, moodustades märkimisväärse 23%lise osakaalu. „Near-water vee segmendi kasv näitab tarbijate suurenevat huvi toote vastu, mistõttu soovime pakkuda samas tootegrupis üha uusi maitseid,” selgitas Noop tootearenduse tagamaid. Uue vee sidruni maitse on kõigile tuttav ning enamasti juuakse ka tavalist vett maiste saamiseks sidruni lõiguga.
Near-water veed ehk peaaegu veed on omaette tootegrupp vee ja karastusjookide vahel. Uus sidrunimaitseline Aura Fruit vesi sisaldab vähemalt 3% ulatuses naturaalset sidruni mahla, mis on hea C-vitamiini allikaks. Toote soovituslikuks hinnaks poes on 7,50-7,90krooni 0,5 liitrit ja 13,90-14,50krooni 1,5 liitrit.
Lisaks uue Aura Fruit sidruni veele kuuluvad A. Le Coq’i near-water vete hulka veel tikri, maasika-õuna ja õuna-viinamarja maitselised veed. Neist enimmüüdud on tikrimaitseline Aura Fruit.

30. aprill 2010

Vaata lisaks

Eesti sai teise tunnustatud loodusliku mineraalveetootja

Mai alguses tekkis Eesti joogiturul loodusliku mineraalvee tootmises esmakordselt konkurents. Setumaal Värskas tegutsevale ettevõttele Verska Mineraalvee OÜ on omistatud loodusliku mineraalvee tootja tunnistus nr 2 ning koostöös A. Le Coqiga alustati loodusliku mineraalvee tootmist ja müümist. Loe edasi →

Uuring: A. Le Coqi karastusjookidel ja vetel on parim hinna-kvaliteedi suhe

Šveitsi organisatsiooni ICERTIAS poolt läbi viidud “Best Buy Award” 2013/2014 uuringust selgus, et A. Le Coqi karastusjookidel ning gaseeritud ja gaasita vetel on tarbijate hinnangul Eesti turul parim hinna- ja kvaliteedi suhe. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521