A. Le Coq

A. Le Coq lisab tikri ja maasika-õuna maitse Aura Fruit vete sarja

A. Le Coq täiendab suve alguseks menukat Aura Fruit maitseveede sarja tikri ja maasika-õuna maitsega. Uued värvainetevabad veed annavad 100 ml kohta 23 kcal ning on tervislikuks alternatiiviks karastusjookidele.

A. Le Coq´i juhi Tarmo Noobi sõnul on lisaväärtustega vete osakaal üha enam veeturul suurenenud. „Gaseeritud või maitsestatud veed moodustavad joogiriiulitel väga suure osa ning uute toodete turuletoomine pakub tarbijatele vaheldust, kuna huvi uute maitsete vastu on jätkuvalt suur,” ütles Noop. Noop lisas, et algamas on joogitööstuse jaoks kõrghooaeg, mistõttu soovitakse tarbijatele janu kustutamiseks pakkuda võimalikult mitmekesist valikut igas segmendis.

Aura Fruit maitseveed kuuluvad near-water vete hulka, mis on oma olemuselt maitsestatud ja magustatud veed ning asuvad vee ja karastusjoogi tootegrupi vahel.

Uued tikri ja maasika-õuna maitselised Aura Fruit veed on pakendatud 0,5 ja 1,5 liitritesse plastpudelitesse ning toote soovituslik hind kauplustes on 7.50-7.90 (0,5 l) ja 13.50-13.90 (1,5 l) krooni.

23. aprill 2009

Vaata lisaks

A. Le Coq toob turule Figuurisõbrad veed

A. Le Coq toob turule kaltsiumisisaldusega vaarika ja mustsõstra maitselised Aura Figuurisõbrad veed. Uued veed on valminud koostöös tervislikku eluviisi propageeriva Figuurisõbrad rühmitusega. 1,5 liitrit vett katab 45% inimese päevasest kaltsiumivajadusest. Loe edasi →

Müügile jõudis vaarikamaitseline Aura Fruit

Tõime algavaks suvehooajaks turule vaarikamaitselise vee Aura Fruit, mis pakub alternatiivi janukustutamiseks vee asemel. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521