A. Le Coq

Turule jõuab spordivesi Arctic Sportwater

Arctic_SportwaterJoogitootja A. Le Coq toob turule spordivee Arctic Sportwater. Uus pomeli-greibimaitseline spordivesi on mõeldud nii treeningu ajal joomiseks kui ka treeningujärgseks taastumiseks. Uus spordivesi on ideaalne trennikaaslane ka selle poolest, et sisaldab 100 ml kohta vaid 5 kcal.

Uus Arctic Sportwater mõjub treeningu ajal tõhusamalt kui tavaline vesi, olles oma koostiselt sarnane isotooniliste spordijookidega. Kui spordijook peab kiiresti taastama kaotatud energia, vedeliku, vitamiinid ja mineraalid, siis spordivee ülesandeks on ennekõike kustutada vajadus vedeliku, vitamiinide ja mineraalide järele. Mahe pomeli-greibimaitseline spordivesi sisaldab pudeli kohta 37,5% inimese päevasest B- ja C-grupi vitamiinide ning 15% päevasest kaltsiumi- ja magneesiumivajadusest. Selline kogus aitab korvata organismis treeningu käigus tekkinud vedeliku, vitamiinide ja mineraalainete kadu ning sobib joogina sportimise juurde, kui eesmärk ei ole taastada kaotatud energiat. Seetõttu on seda sobilik juua treeningu ajal.

Arctic Sportwater jõuab müügile 0,5-liitrises pudelis soovitusliku jaehinnaga 0,69 €–0,79 €. Lisaks uuele Sportwaterile on käesolevast aastast uue pakendidisainiga ka teised Arctic spordijoogid.

14. märts 2013

Vaata lisaks

Valmista ise kodustest vahenditest spordijook

Et teada saada, kuidas valmistada mahlast ja mineraalveest tervislik ja keha jõu- ning energiavarusid taastav spordijook, heida pilk peale järgmistele retseptidele. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521