A. Le Coq

Arctic Sport – eestlaste loodud spordijookide sari

Arctic_Sportwater 2Enamik A. Le Coq’i spordijookide sarja Arctic Sport kuuluvad joogid on isotoonilised, kehal on neid kerge omastada.

Kui treeningu eesmärk on kaalu langetamine, on pärast füüsilist pingutust oluline taastada vaid keha vedeliku- ning mineraalainete tasakaal ilma energiataset tõstmata.

Sellest tulenevalt on A. Le Coq välja töötanud spetsiaalse spordivee Arctic Sportwater, mis sisaldab pudeli kohta 37,5% inimese päevasest B-grupi ja C-vitamiini ning 15% kaltsiumi- ja magneesiumivajadusest. Selline kogus aitab korvata organismis treeningu käigus tekkinud vedeliku, vitamiinide ja mineraalainete kadu.

40-minutilise treeningu järel laeb organism energia saamiseks kõigepealt tühjaks keha süsivesikute varud ja hakkab seejärel kasutama rasva põletamisest saadud energiat. Kui pärast trenni tarbida süsivesikutevaest jooki, hakkab triatleedi, treeneri ja  koolitaja Ain-Alar Juhansoni sõnul organism taas energia saamiseks rasvu põletama.

Seega võib ainult 1,1%-se süsivesikute sisaldusega Arctic Sportwater soodustada rasvade põletamist.

4. august 2013

Vaata lisaks

Valmista ise kodustest vahenditest spordijook

Et teada saada, kuidas valmistada mahlast ja mineraalveest tervislik ja keha jõu- ning energiavarusid taastav spordijook, heida pilk peale järgmistele retseptidele. Loe edasi →

A. Le Coq toob turule õunamahlaga Arctic spordijoogi

A. Le Coq tõi turule Arctic Sport spordijoogi, mis sisaldab vähemalt 10% ulatuses õunamahla, C ja B-grupi vitamiine ning füüsiliseks koormuseks vajalikke mineraalaineid. Õunamahl spordijoogis on kasulik, sest seal leidub hulganisti vajalikke mineraalaineid ja vitamiine, mis on vajalikud treeningujärgseks taastumiseks. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521