A. Le Coq

3 enimlevinud küsimust spordijookide kohta

Screen Shot 2013-05-22 at 14.04.353 enimlevinud küsimust spordijookide kohta

1. MIS ON SPORDIJOOK?

Spordijook on spetsiaalne jook, mis taastab sportimisel kaotatud vedelikku, mineraale/soolasid ja/või energiat.

2. KUIDAS ERINEB SPORDIJOOK KARASTUSJOOKIDEST?

Erinevalt karastusjookidest on enamik spordijooke kas isotooniliste või hüpotooniliste omadustega, mis tagab kõige kiirema rakkudevahelise vedeliku ja toitainete liikumise (omistamise). Samuti on spordijookides oluline rõhk mineraalidel ja vitamiinidel, mida karastusjoogid tavaliselt ei sisalda.

3. KAS SPORDIJOOGID SOBIVAD NEILE, KES TEEVAD SPORTI KAALU LANGETAMISE EESMÄRGIL?


Jah, kuid sel juhul tuleb juua spordijooke, mis on ette nähtud vaid vedelikukao ja soolade taastamiseks (mitte energiakao taastamiseks).

Isotooniline A. Le Coqi Arctic Sport on organismile kiiresti omandatav spordijook, mis taastab organismis treeningu käigus kaotatud vedelikuhulga ning varustab seda vajalike süsivesikute, vitamiinide ja mineraaltoitainetega.

Arctic Sporti on soovitatav piisavalt juua nii treeningu eel, ajal kui ka järel, sest nii on vedelikukao mõjud organismile kõige väiksemad.

Olgu sinu lemmikalaks jooksmine, rattasõit, suusatamine, korvpall, jalgpall või tennis, Arctic Sport on aktiivse inimese kõige kasulikum sõber.

Energiasisaldus 21 kcal 100 ml kohta

22. veebruar 2013

Vaata lisaks

Turule jõuab spordivesi Arctic Sportwater

Joogitootja A. Le Coq toob turule spordivee Arctic Sportwater. Uus pomeli-greibimaitseline spordivesi on mõeldud nii treeningu ajal joomiseks kui ka treeningujärgseks taastumiseks. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521