A. Le Coq

Siidrite valikusse lisandus eksootine siider Fizz Paradise

A. Le Coq´i juhi Tarmo Noobi sõnul tõotab algav suvi siidriturul tulla tarbija jaoks vaheldusrikas just tänu laiale ja mitmekülgsele tootevalikule. “Lisaks uuele troopiliste viljade guajaavi-, acai ja kumkvaadimaitselise siidrile Fizz Paradise tõime aprillis turule ka pirnimaitselise alkoholivaba siidri, ” lausus Noop.

Noop lisas, et siider on suvine jook ning tänu laiale valikule on tarbijal võimalik valida omale sobivaim siider kas kodumaiste või eksootiliste puuviljade maitsete seast või eelistada hoopis alkoholivaba siidrit.

Uus guajaavi, kumkvaadi ja acai-marja maitseline Fizz Paradise on pakendatud 0,5 liitrisesse purki. Guajaavid on munaja või pirnja kujuga guajaavipuu viljad. Olenevalt sordist on guajaave nii roheka kui ka kollaka koorega. Kumkvaat on algselt Hiinast pärit väike ploomisuurune tsitruseline  , mis sisaldab rikkalikult C-vitamiini ja kaaliumit. Açai-mari on väike ümar mustjaslilla luuvili, mis sarnaneb väliselt mustikaga, kuid maitse meenutab magusa ploomi ja šokolaadi segu.

A. Le Coq on olnud Eesti siidrituru liider alates 1999. aastast, mil siseneti turule kaubamärgiga Fizz. Uuringufirma Nielsen andmetel oli selle aasta veebruaris ja märtsis A. Le Coq’i mahuline turuosa siidrite segmendis 45,7% protsenti.

A. Le Coq on esimene Eesti ettevõte, kes on pälvinud rahvusvaheliselt tunnustatud Euroopa toidu- ja joogikultuuri Aurum auhinna, millega tunnustatakse ettevõtteid või üksikisikuid, kes aitavad kaasa Euroopa piirkondliku toidu- ja joogikultuuri arendamisele ja säilitamisele. A. Le Coq pälvis väärika auhinna tänu ettevõtte ajaloolisele taustale ning kohalike Eesti traditsiooniliste jookide tootmisele nagu kali, Kelluke ja Limonaad.

A. Le Coq on Eesti suurim joogitootja, kelle toodete sortimendis on 10 tootegruppi, neist suurimad on õlu, vesi, mahl ja karastusjook. A. Le Coq’i olulisemateks brändideks on A. Le Coq, Fizz, Aura ja Limonaad. Ettevõte on maailma ühe suurima õllebrändi Heineken ametlik esindaja Eestis.

3. mai 2011

Vaata lisaks

Neli müüti siidrist

Siidrite kohta liigub ringi mitmeid müüte. Toome teie ette neist neli enimlevinud valearusaama. Loe edasi →

A. Le Coq toob turule uue suvise siidri Fizz Cooler Passion

Eesti siidritu liider A. Le Coq täiendab suveks poelettidel pakutavat siidrite valikut uue, grenadilli maitselise joogi Fizz Cooler Passioniga. Eksootilise puuviljamaitsega suvine siider on valmistatud eriliselt puhtast õunaveinist ning mahlast. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521