A. Le Coq

A. Le Coq toob turule viinamarjaveinist valmistatud kerge suvejoogi Fizz Gold

A. Le Coq toob müügile viinamarjaveini baasil valmistatud uudsed alkohoosed joogid Fizz Gold. Tegemist on maailmas populaarse joogiga, mis on valmisatud viinamarjaveinist ja gaseeritud veest.

Fizz Goldi sarjas on kaks toodet – roosa veini baasil valmistatud Fizz Gold Vino Rose ja valge veini baasil valmistatud Fizz Gold Vino Bianco.

A. Le Coq’i juhi Tarmo Noobi sõnul ei ole Fizz Gold`i näol tegemist siidriga. Fizz Gold on Eesti esimene viinamarjaveinist valmistatud kerge alkohoolne jook, mille maitse ei jää milleski alla parimatele vahuveinidele. „Eesti tarbija peab lugu kergetest vahuveinidest, mistõttu otsustasime tavapärastele õunaveinist valmistatud Fizz siidritele lisaks tuua turule maitselt oluliselt hõrgumad ja värskendavad suvejoogid Fizz Gold,” selgitas Noop uue joogi turuletuleku tagamaid. „Uued veinijoogid sarnanevad populaarsetele Itaaliast pärit Asti kvaliteetsetele vahuveinidele, olles samas aga madalama alkoholi sisaldusega. See teebki Fizz Goldi kergeks ja mõnusaks suvejoogiks,” usub Noop toote menusse juba ette.

Uued, 6% alkoholisisaldusega veinijoogid sisaldavad kvaliteetset roosat ja valget viinamarjaveini ning kergelt gaseeritud vett. Fizz Gold on saadaval ainult 0,5-liitristes purkides ning selle soovituslik hind jääb vahemikku 17.90 – 18.90 krooni

15. mai 2009

Vaata lisaks

A. Le Coq paiskab turule ligi 2 hektarit Navitrolla loomingut

A. Le Coq toob turule uue long drink’i G:N Safari Sunrise, mille purgi on kujundanud tunnustatud kunstnik Navitrolla. Müügile tuleb 600 000 kunstniku loominguga purki. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521