A. Le Coq

A. Le Coq toob turule uue suvise siidri Fizz Cooler Passion

Eesti siidritu liider A. Le Coq täiendab suveks poelettidel pakutavat siidrite valikut uue, grenadilli maitselise joogi Fizz Cooler Passioniga. Eksootilise puuviljamaitsega suvine siider on valmistatud eriliselt puhtast õunaveinist ning mahlast.

A. Le Coq´i juhi Tarmo Noobi sõnul on ettevõte eesmärgiks pidevalt täiendada ja arendada siidriturgu. „Olles pea 11 aastat juba Eesti turul juhtiv siidritootja, peame loomulikuks hoida seda positsiooni ning pakkuda meie tarbijatele võimalust proovida uusi jooke nii tuntud kodumaiste kui ka eksootiliste puuvilja maitsete näol,” ütles Noop.

Grenadilli tuntakse ka passion fruit’i nime all. Maitse poolest peetakse passioni parimaks troopiliseks puuviljaks. Kollane viljaliha on magushapu ja aromaatne, meenutades maasikat, ananassi ja apelsini.

Uus Fizz Cooler Passion on pakendatud 0,5 liitrisesse purki, mille soovituslikuks jaehinnaks on 14.90 – 16.90 krooni. Lisaks uuele grenadilli maitsele on Fizzi perekonnas veel pirni, maasika, mustika, vaarika, kollase ploomi ja õunamaitselised siidrid.

A. Le Coq on olnud Eesti siidrituru liider alates 1999. aastast, mil siseneti turule kaubamärgiga Fizz. Uuringufirma Nielsen andmetel oli selle aasta jaanuaris ja veebruaris A. Le Coq’i mahuline turuosa siidrite segmendis 54,8 protsenti.

27. aprill 2010

Vaata lisaks

A. Le Coq toob turule klassikalise kuiva õunasiidri Fizz Original DRY

Eesti siidrituru liider A. Le Coq toob sel nädalal müügile uue siidri Fizz Original DRY. Naturaalsest õunaveinist valmistatud klassikaline kuiv siider on esimene täiskuiv siider Fizzi tootegrupis. Loe edasi →

Siidrite valikusse lisandus eksootine siider Fizz Paradise

A. Le Coq´i juhi Tarmo Noobi sõnul tõotab algav suvi siidriturul tulla tarbija jaoks vaheldusrikas tänu laiale ja mitmekülgsele tootevalikule. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521