A. Le Coq

Tõime müügile kvaliteetsiidri Fizz Dry Apple

Oktoobri alguses toob Eesti siidrituru liider A. Le Coq turule uue 0,33 l keeratava korgiga klaaspudelis kvaliteetsiidri Fizz Dry Apple. Tegemist on senise Sherwoodi siidri retseptuuri järgi toodetava kuiva õunasiidriga.

A. Le Coq´i juhi Tarmo Noobi sõnul on turule toodava siidri näol tegemist uue nime saanud Sherwoodi siidriga, mille puhul muutub vaid nimetus, joogi sisu jääb samaks. „Nimemuutuse eesmärk on viia kõik A. Le Coq’i poolt toodetavad siidrid ettevõtte ühise Fizz kaubamärgi alla,” selgitas Noop. Ta lisas, et Sherwoodi siidrile on tekkinud ajaga kindel austajaskond just tänu siidri naturaalsele ja kuivemale maitsele. „Uus Fizz Dry Apple on teiste Fizz siidritega võrreldes maitselt lähedasem kergele kvaliteetsele õunaveinile. Seetõttu sobib Fizz Dry Apple just neile, kes hindavad siidris naturaalset algupärast kuivemat maitset,” kommenteeris Noop.

Fizz Dry Apple alkoholisisaldus on 4,7% ning see on saadaval 0,33-liitristes mugavas keeratava korgiga klaaspudelis. Toote soovituslikuks hinnaks on 14.90 – 15.90 krooni.

A. Le Coq on Eesti siidrituru liider, uuringufirma AC Nielseni andmetel kuulub A.Le Coqile 50% 2010. aasta Eesti mahulisest siidriturust. Fizz siidrite sarja kuuluvad lisaks Fizz Dry Apple`le veel õuna, pirni, mustika, maasika ja ploomimaitselised siidrid. 2010. aasta algusest alustas ettevõte Fizz siidrite eksporti Taani turule.

12. oktoober 2010

Vaata lisaks

A. Le Coq toob turule klassikalise kuiva õunasiidri Fizz Original DRY

Eesti siidrituru liider A. Le Coq toob sel nädalal müügile uue siidri Fizz Original DRY. Naturaalsest õunaveinist valmistatud klassikaline kuiv siider on esimene täiskuiv siider Fizzi tootegrupis. Loe edasi →

A. Le Coq plaanib uue kokteilisarjaga jõuliselt eksporti kasvatada

A. Le Coq alustab klaaspudelis kokteilisarja tootmist. Esialgu jõuab turule neli populaarset rahvusvahelist maitset – mojito, cosmopolitan, pina colada ning cuba libre. Uue sarjaga plaanib ettevõte suurendada eksporti nii Põhjamaadesse kui Kesk- ja Lõuna-Euroopasse. Kokteilisarja kolm maitset tuleb müügile ka Eestis. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521