A. Le Coq

A. Le Coq toob turule klassikalise kuiva õunasiidri Fizz Original DRY

Eesti siidrituru liider A. Le Coq toob sel nädalal müügile uue siidri Fizz Original DRY. Naturaalsest õunaveinist valmistatud klassikaline kuiv siider on esimene täiskuiv siider Fizzi tootegrupis.

Fizz Original DRY valmistamisel on kasutatud teistest Fizz siidritest erinevat kuivemat õunaveini, mis on saadud spetsiaalselt siidritootmiseks mõeldud õunamahla kääritamisel. Spetsiaalse siidriveini kasutamine tagab Fizz Original DRY ainuomase eriliselt kerge ja kuiva maitse.

A. Le Coq´i juhi Tarmo Noobi sõnul on Eesti siidriturul valdavalt magusad siidrid, Fizz Original DRY klassikaline kuiv õuna maitse eristab teda nii praegustest A. Le Coq’i portfellis olevatest siidritest kui ka kogu siidrituru keskmisest. “Uue siidri väljatöötamisel oleme silmas pidanud kõige traditsioonilisemat kuiva õunasiidri maitset, mis sobib eelkõige neile, kes hindavad siidris naturaalset algupärast kuiva maitset,” kommenteeris Noop uut toodet.

11. veebruar 2008

Vaata lisaks

Tõime müügile kvaliteetsiidri Fizz Dry Apple

Oktoobri alguses toob Eesti siidrituru liider A. Le Coq turule uue 0,33 l keeratava korgiga klaaspudelis kvaliteetsiidri Fizz Dry Apple. Tegemist on senise Sherwoodi siidri retseptuuri järgi toodetava kuiva õunasiidriga. Loe edasi →

7 fakti eestlaste siidritarbimisest

Kas teadsid, kui palju eestlased siidrit joovad ning mis maitse on siidrite seas popim? Siin on seitse fakti siidri tarbimise kohta. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521