A. Le Coq

Müügile jõuab jõhvikamaitseline long-drink G:N Cranberry

Eesti suurim joogitootja A. Le Coq täiendab veebruari alguses oma long drink`ide sarja ning toob turule uue jõhvikamaitselise kerge alkohoolse joogi G:N Cranberry.

A. Le Coq’i juhi Tarmo Noobi sõnul alustab ettevõte juba varakult algavaks suveks mõeldud toodete turule toomisega. Esimesena laiendatakse ettevõtte lahjade alkohoolsete jookide tootevalikut tuues turule uue jõhvikamaitselise G:N Cranberry.
Noobi sõnul on jõhvikas ja pohl eestlastele ammu teada ja tuntud marjad, mille värskendav hapukas maitse on läbi aegade Eesti tarbijatele meeldinud. “Näiteks pohlamaitseline vesi ja jõhvika mahlajook on oma kategoorias ühed edukaimad ning usun, et jõhvika maitse saavutab populaarsuse ka longerote seas,” ütles Noop.
Noobi sõnul on A. Le Coq Eesti long-drink’ide turuliider, omades Nielseni andmetel jaemüügiturul 2010 aasta novembri seisuga ligi 53%-list turuosa ning on selles kategoorias püsivalt turuliider. „Edu kohalikul turul on andnud tõuke tutvustamaks long-drink`e ka välisturgudele ning tänaseks on see tootekategooria üks meie olulisemaid ekspordiartikleid,” lisas Noop.
G:N Cranberry alkoholisisaldus on 5,6%. Toodet müüakse 0,33 ja 0,5 liitristes purkides ja 1,5 liitrises plastpudelis.
A. Le Coq long drink’ide sarja kuuluvad lisaks uuele G:N Cranberryle veel G:N Grapefruit, G:N Safari, G:N Safari Sunrise ja G:N Mohhiito.

11. veebruar 2011

Vaata lisaks

Suvehooajaks jõuab müügile long drink Lemon Submarine

Selle suvehooaja long-drin Lemon Submarine on sidrunimaitseline kerge alkoholisisaldusega jook. Loe edasi →

A. Le Coq plaanib uue kokteilisarjaga jõuliselt eksporti kasvatada

A. Le Coq alustab klaaspudelis kokteilisarja tootmist. Esialgu jõuab turule neli populaarset rahvusvahelist maitset – mojito, cosmopolitan, pina colada ning cuba libre. Uue sarjaga plaanib ettevõte suurendada eksporti nii Põhjamaadesse kui Kesk- ja Lõuna-Euroopasse. Kokteilisarja kolm maitset tuleb müügile ka Eestis. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521