A. Le Coq

A. Le Coq tõi turule mandariinimaitselise siidri

Eesti siidrituru liider A. Le Coq tõi müügile naturaalse õunaveini baasil valmistatud mandariini maitsega siidri Fizz Mandarin.

A. Le Coq´i juhi Tarmo Noobi sõnul on ettevõte võtnud siidrituru liidrina oma selgeks sihiks täiendada regulaarselt siidrite valikut ja pakkuda uusi maitseelamusi. „Siidrite tootearenduses püüame leida alati võimalikult uudseid ja naturaalseid puuvilja- või marjamaitseid,” ütles Noop. “Uus mandariini maitseline siider on kindlasti värskendav ja eksootiline vaheldus kätte jõudnud külmal ja pimedal ajal,” lisas Noop.

Uus siider on saadaval 0,5 liitristes purkides. Fizz Mandarini orienteeruv jaehind on 14.90 – 16.90. Lisaks uuele mandariini maitsele on Fizzi perekonnas veel pirni, maasika, mustika, kollase ploomi ja õunamaitselised siidrid.
A. Le Coq on olnud Eesti siidrituru liider alates aastast 1999, mil siseneti turule kaubamärgiga Fizz. Uuringufirma Nielsen andmetel oli selle aasta augustis ja septembris A. Le Coq’i mahuline turuosa siidrite segmendis 49,3 protsenti ja rahaline turuosa 45,7 protsenti.

2. november 2009

Vaata lisaks

Siidrite valikusse lisandus eksootine siider Fizz Paradise

A. Le Coq´i juhi Tarmo Noobi sõnul tõotab algav suvi siidriturul tulla tarbija jaoks vaheldusrikas tänu laiale ja mitmekülgsele tootevalikule. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521