A. Le Coq

A. Le Coq toodab pühadeks vürtsidega porteri

Eesti juhtiv joogitootja A. Le Coq toob pühadeperioodiks müüki tumeda eripruuliga Vürtsporteri, mille maitsebuketis on tunda kardemoni, muskaatpähklit, koriandrit ja kaneeli.

A. Le Coq’i juhi Tarmo Noobi sõnul on ettevõte läbi aegade töötanud välja hooajalisi eripruule ja menukamateks on kujunenud just talveperioodiks pruulitud eriretseptuuriga porterid. „Ühest küljest hoiame järjepidevalt niinimetatud jõuluõlle traditsiooni ja teisest küljest püüame pakkuda igal aastal uusi ja põnevaid maitseid,” ütles Noop. „Tänavusteks pühadeks töötasime välja tumedale porterile sobiva vürtsibuketi, mis annab õllele hõrgu jõulupärase kaneeli, kardemoni ja muskaatpähkli aroomi ja maitse,” kirjeldas Noop.
Noobi hinnangul sobib uudistoode Vürtsporter hästi liharoogade kõrvale, kuid samas on ideaalne lisand ka magustoidu juurde. „Kindlasti on Vürtsporter igale pühadelauale üks väärikas ja sobilik jook,” lausus Noop.
A. Le Coq Vürtsporter on tume porter-tüüpi õlu, mille alkoholisisaldus on 6%. Uudistoode on müügil 0,5 liitristes klaaspudelites ja nelipakina.

23. november 2009

Vaata lisaks

A. Le Coq paneb Premiumi 3D pakendisse

A. Le Coq toob turule oma esikbrändi Premiumi uudsetes 3D piltidega nelipakkides koos 3D prillidega, mis võimaldavad pakendi kujundust näha ruumiliselt. Ettevõtte jaoks on tegu innovatsiooniaastast inspireeritud uutmoodi lähenemisega tootearenduses. Loe edasi →

A. Le Coq Imperial Ale krooniti Soomes kolmandaks

A. Le Coq Imperial Ale pälvis 22. mail Helsingis rahvusvahelisel õllevõistlusel kolmanda koha. Kokku osales võistluses kümme Eestis ja Venemaal toodetud õlut. Võistluse parimaks õlleks tunnustati Sibirsky Corona ning hõbemedali pälvis samuti Venemaa õlu Mospivo Klassicheskoe. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521