A. Le Coq

A. Le Coq toodab pühadeks vürtsidega porteri

Eesti juhtiv joogitootja A. Le Coq toob pühadeperioodiks müüki tumeda eripruuliga Vürtsporteri, mille maitsebuketis on tunda kardemoni, muskaatpähklit, koriandrit ja kaneeli.

A. Le Coq’i juhi Tarmo Noobi sõnul on ettevõte läbi aegade töötanud välja hooajalisi eripruule ja menukamateks on kujunenud just talveperioodiks pruulitud eriretseptuuriga porterid. „Ühest küljest hoiame järjepidevalt niinimetatud jõuluõlle traditsiooni ja teisest küljest püüame pakkuda igal aastal uusi ja põnevaid maitseid,” ütles Noop. „Tänavusteks pühadeks töötasime välja tumedale porterile sobiva vürtsibuketi, mis annab õllele hõrgu jõulupärase kaneeli, kardemoni ja muskaatpähkli aroomi ja maitse,” kirjeldas Noop.
Noobi hinnangul sobib uudistoode Vürtsporter hästi liharoogade kõrvale, kuid samas on ideaalne lisand ka magustoidu juurde. „Kindlasti on Vürtsporter igale pühadelauale üks väärikas ja sobilik jook,” lausus Noop.
A. Le Coq Vürtsporter on tume porter-tüüpi õlu, mille alkoholisisaldus on 6%. Uudistoode on müügil 0,5 liitristes klaaspudelites ja nelipakina.

23. november 2009

Vaata lisaks

A. Le Coq Pils võitis Soomes õlletesti

Juba kolmandat korda toimus Soomes Eesti suursaatkonnas õllevõistlus, kus kohalikud õlleeksperdid hindasid uuemaid Eesti ja Leedu õllesid. Helsingis peetud õllevõistlusel pälvis Eesti õlu esikoha nii parima õlle kategoorias kui ka kõikide õllede punktide koondsummas. Loe edasi →

Vene keiser armastas Eestis pruulitud õlut

Selge on see, et eestlaste jaoks on õlu olnud kogu aeg au sees – olgu siis pühadel, saunaskäigul või toidulaual. Kõnealuse joogi pruulimisel oleme olnud alati meistrid – seda kinnitab ka tõsiasi, et just Eestis toodetud õlu oli 20. sajandi alguses Vene keisrikoja ametlik esindusõlu. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521