A. Le Coq

A. Le Coq Premium sai jõuludeks pindise purgi

Eesti juhtiv õlletootja A. Le Coq pani Eesti müüduima õlle A. Le Coq Premiumi jõuluperioodiks pindisesse purki, suurema mahuga pakendiga kingib ettevõte tarbijatele rohkem toodet hinda tõstmata.

Ettevõtte juhi Tarmo Noobi sõnul oli A. Le Coq õlletehas esimene Eesti joogitootja, kes tõi tänavu kevadel turule pindise pakendi. „Esmalt pakendasime uue mahuga purki Alexandri õlu ja täna on müüginumbrites selgelt näha, et see uuendus kasvatas tugevalt Alexandri populaarsust,” ütles Noop. „Augusti ja septembri tulemustest selgus, et Alexandri pindine pakend oli eraldi tootena esmakordselt kõige müüdum õlletoode Eestis,” lisas Noop.
Tarmo Noop ütles, et jõuluperioodil pakendab A. Le Coq pindisesse purki ka oma esiktoote Premiumi ning võimaldab pühade puhul sama hinna eest pisut suurema koguse. A. Le Coq’i pindine õllepurk võrdub 0,568 liitriga. „Ma arvan, et Premiumi ustavad sõbrad on väikese „ekstra” igati ära teeninud,” naljatles Noop.
Uuringufirma Nielsen andmetel oli A. Le Coq Premium augustis ja septembris 2009 jätkuvalt Eesti müüduim õlu, hõivates brändide lõikes Eesti õlleturul suurimat, 13,7 protsenti mahulist turuosa.

18. november 2009

Vaata lisaks

Õllekontrolörid alustavad toitlustuskohtade õlleserveerimise hindamist

Alates sellest nädalast hakkavad pubisid külastama õllekontrolörid, kes hindavad õlle õiget serveerimist ning teenindaja teadmisi õlle ja toidu sobitamise kohta. Loe edasi →

Kork maha ja …pirukasse! Loe, kuidas õllega road kohevaks ja krõmpsuks saada

Mida ühist on vene pliinidel, inglaste krõbekalal ja Jamie Olivieri lillkapsatempural? Kõigi kolme valmistamiseks on kasutatud õlut! Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521