A. Le Coq

A. Le Coq esitleb: Alexander 1 PINT

A. Le Coq värskendab tuntud õlle Alexander tootepakendit ning toob esmakordselt Eesti turule uue mõõduga õllepurgi – 1 PINT (0,568 L). Uus purk on kõigist olemasolevatest Eesti õllepurkidest pikem ja paistab lisaks oma pikkusele silma ka oma kujundusega.

A. Le Coq’i juhi Tarmo Noobi sõnul on Alexander’i näol tegemist õllega, mis on tootesortimendis kindlalt püsinud alates 1993. aastast. „Hoolimata sellest, et tänapäeval on lisandunud õllede tootevalikusse mitmeid kvaliteetõllesid, on Alexander leidnud kindla koha tarbijate maitseeelistuste seas,” ütles Noop. Tema hinnangul on justkui tegemist õllega, mis müüb ennast ise. „Alexandri müüginumbrid on pidevalt tõusnud, ilma, et oleksime panustanud selle õlle reklaamimisele,” sõnas Noop. Noop lisas, et Alexandrit müüb ettevõte hinnanguliselt ca 4 milj.l liitrit aastas, olles sellega kogu A. Le Coq õllede müügis kolmandal kohal.

Ühe pindise purgiga soovib ettevõte tõsta veelgi rohkem esile väärikat õlu, mis on läbi aastate vapralt kaitsnud Tartu õllepruule. „Ühe pindise purgiga soovime näidata üles austust A. Le Coq’i eelkäijatele, kelle välja töötatud Alexanderi retseptuur ja maitse on taganud senini kindla koha meie õllesortide seas,” lisas Noop.
Alexander on tugeva ja isikupärase maitsega hele õlu, mille eripäraks on erilise väljakäärituse astmega saavutatud tugeva maitse ja kerguse ainulaadne ühendus. Alexander on traditsioonidega Tartu õlu.
Uue, ühe pindise purgi hind poodides on orienteeruvalt 11.90 – 12.90 krooni. Üks pint on 0,568 liitrit.

28. aprill 2009

Vaata lisaks

Eesti parim õllesommeljee 2014 on Urmas Linnamägi

26. novembril valiti Estonia Talveaias teist korda Eesti parim õllesommeljee. Tiitli pälvis Urmas Linnamägi, teise koha saavutas Oskar Pihlik, kolmanda koha Marko Mägi ning neljandaks jäi Allan Repp. Kokku võistles Loe edasi → Loe edasi →

Toome turule slaavi-tüüpi õlle Lidskoe Premium

Alustasime spetsiaalselt venekeelsele elanikkonnale pruulitud Valgevene õlle Lidskoe Premium importimist ja müümist Eestis. Meie eesmärgiks on võita kohalikul turul slaavi-tüüpi õlledest 50%-line turuosa.
Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521