A. Le Coq

Eesti esimene õlle-äpp näitab virtuaalselt õigesti serveeritud õlut

Ulme! A. Le Coq pakub õllesõpradele oma äppi, mis on tasuta saadaval nii iPhoneile kui Androidile. Augmented reality ehk laiendatud reaalsusel põhinev tehnoloogia demonstreerib virtuaalselt, kuidas õlut õigesti serveerida.  Õlle-äpp on Beer Star projekti üks uuendus, mis näitab läbi nutitelefoniekraani õiget serveerimist – suunates telefoni 4-pakil olevale tühjale klaasile, näeb skännides, kuidas õlleklaas ennast ise täidab. Beer Stari õllealusele või lauareklaamile suunatud telefoni abil saab võrrelda enda või baarmeni valatud õlut virtuaalse  A. Le Coq Premiumi õlut täis õlleklaasiga. Seda ikka kõike selleks, et saada parim maitseelamus õigesti serveeritud õllest. A. Le Coq’i äpp  töötab Premiumi uuelt nelipakilt, õllealustelt, baarimaterjalidelt skänneeritavate Beer Stari kujutiste pealt. Tegemist on Eesti esimese õlle-äppiga.

A. Le Coq äppi leiad App Store’ist, Google Play’st või külastades äppi kodulehte http://www.alecoq.ee/premium/

Kes aga peab lugu täiuslikult serveeritud õlust pubides, jälgigu endiselt Beer Star märgiga tunnustatud kohti – nendes töötavad Eesti esimese õllesommeljee poolt koolitatud teenindajad, kes teavad, et õlle serveerimisel on oluline iga detail: temperatuur, klaas, vaht ja teenindaja sõbralik naeratus.

Mis vahet seal on? Maitse.

18. aprill 2013

Vaata lisaks

Jõuluporteri vürtsimõdu

See tummine jõulujook on erinevatel põhjusetl nii meeste kui naiste lemmik. Kergelt mõrkjas mekk õllest keerab mehed ümber sõrme, sametpehme vahukooretups ja kuumav vürtsisiirup paitab naiste hinge. Vaata ka valmistamisõpetust videos!
Autor harrastuskokk Kätrin Maidla Loe edasi →

Saaremaa lihatööstus tõi turule seašašlõki A. Le Coq Premiumi marinaadis

Saaremaa lihatööstus on turule toonud tänavuse hooaja nr üks lihatoote – seašašlõki A. Le Coq Premiumi marinaadis. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521