A. Le Coq

Dynami:t – mahedalt raju energiajook

Dynami-t_Juice_0,5_l_pudelMõnusa maitsega Dynami:t ergutab ja annab jõudu, teeb tuju heaks ning vähendab  näljatunnet, seda eelkõige tänu joogis sisalduvatele söögiisu pärssivatele ainetele (näiteks guaraana). A. Le Coq’i energiajoogisarjas Dynami:t saad valida nii klassikalise kui ka mahlasisaldusega  jookide vahel.

Dynami:t Juice on uus energiajook, mis ühendab endas energiajoogi ja mahla parimad omadused. Troopilist puuviljamahla sisaldav energiajook on mõnusalt eksootilise maitsega. Lisaks on Dynami:t Juice’is suur vitamiinide hulk – 1 pudel toodet annab suure osa päevasest niatsiini, pantoteenhappe, B6 ja B12 vajadusest. Dynami:t Juice on hea alternatiiv neile, kellele tavalised energiajoogid liiga intensiivse maitsega tunduvad.

Kõrge kofeiinisisalduse tõttu ei ole energiajooki Dynami:t soovitav tarvitada lastel, rasedatel, rinnaga toitvatel naistel ning kofeiinitundlikel inimestel. Tarbida mõõdukalt!

30. mai 2013

Vaata lisaks

A. Le Coq hakkas tootma rohke mahlaga energiajooki Dynami:t Juice

AS A. Le Coq tõi turule puuviljamahlaga energiajoogi Dynami:t Juice, mis sisaldab ühtekokku 30% ulatuses naturaalset õuna-, pirni-, mango-, apelsini- ja granadillimahla. Eksootilise maitsega joogile lisavad toniseeriva omaduse looduslikud ženšenn ja guaraana. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521