A. Le Coq

Dynami:t – mahedalt raju energiajook

Dynami-t_Juice_0,5_l_pudelMõnusa maitsega Dynami:t ergutab ja annab jõudu, teeb tuju heaks ning vähendab  näljatunnet, seda eelkõige tänu joogis sisalduvatele söögiisu pärssivatele ainetele (näiteks guaraana). A. Le Coq’i energiajoogisarjas Dynami:t saad valida nii klassikalise kui ka mahlasisaldusega  jookide vahel.

Dynami:t Juice on uus energiajook, mis ühendab endas energiajoogi ja mahla parimad omadused. Troopilist puuviljamahla sisaldav energiajook on mõnusalt eksootilise maitsega. Lisaks on Dynami:t Juice’is suur vitamiinide hulk – 1 pudel toodet annab suure osa päevasest niatsiini, pantoteenhappe, B6 ja B12 vajadusest. Dynami:t Juice on hea alternatiiv neile, kellele tavalised energiajoogid liiga intensiivse maitsega tunduvad.

Kõrge kofeiinisisalduse tõttu ei ole energiajooki Dynami:t soovitav tarvitada lastel, rasedatel, rinnaga toitvatel naistel ning kofeiinitundlikel inimestel. Tarbida mõõdukalt!

30. mai 2013

Vaata lisaks

A. Le Coq toob turule energiajoogi Dynami:t Extra Energy

A. Le Coq laiendab energiajoogiportfelli ning toob turule energiajoogi Dynami:t Extra Energy. Jook sisaldab 10% rohkem kofeiini, mis on samaväärne ühes tassis kohvis leiduva kofeiinikogusega. Loe edasi →

Dynami:t korraldas veidraima loosimise

15. aprillil toimus Sportland Arenal Eesti seni pööraseim auhinnaloosimine, kus selgitati välja energiajoogi Dynami:t pillowing kampaania peaauhind reis neljale New Yorki. Lisatud pildid ja video! Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521