A. Le Coq

Dynami:t – mahedalt raju energiajook

Dynami-t_Juice_0,5_l_pudelMõnusa maitsega Dynami:t ergutab ja annab jõudu, teeb tuju heaks ning vähendab  näljatunnet, seda eelkõige tänu joogis sisalduvatele söögiisu pärssivatele ainetele (näiteks guaraana). A. Le Coq’i energiajoogisarjas Dynami:t saad valida nii klassikalise kui ka mahlasisaldusega  jookide vahel.

Dynami:t Juice on uus energiajook, mis ühendab endas energiajoogi ja mahla parimad omadused. Troopilist puuviljamahla sisaldav energiajook on mõnusalt eksootilise maitsega. Lisaks on Dynami:t Juice’is suur vitamiinide hulk – 1 pudel toodet annab suure osa päevasest niatsiini, pantoteenhappe, B6 ja B12 vajadusest. Dynami:t Juice on hea alternatiiv neile, kellele tavalised energiajoogid liiga intensiivse maitsega tunduvad.

Kõrge kofeiinisisalduse tõttu ei ole energiajooki Dynami:t soovitav tarvitada lastel, rasedatel, rinnaga toitvatel naistel ning kofeiinitundlikel inimestel. Tarbida mõõdukalt!

30. mai 2013

Vaata lisaks

A. Le Coq plaanib uue kokteilisarjaga jõuliselt eksporti kasvatada

A. Le Coq alustab klaaspudelis kokteilisarja tootmist. Esialgu jõuab turule neli populaarset rahvusvahelist maitset – mojito, cosmopolitan, pina colada ning cuba libre. Uue sarjaga plaanib ettevõte suurendada eksporti nii Põhjamaadesse kui Kesk- ja Lõuna-Euroopasse. Kokteilisarja kolm maitset tuleb müügile ka Eestis. Loe edasi →

Energiajook – kellele ja millal?

Energiajooke kasutavad täiskasvanud inimesed enesetunde ergutamiseks ja keskendumisvõime suurendamiseks. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521