A. Le Coq

Dynami:t korraldas veidraima loosimise

15. aprillil toimus Sportland Arenal Eesti seni pööraseim auhinnaloosimine, kus selgitati välja energiajoogi Dynami:t pillowing kampaania peaauhind reis neljale New Yorki.

Kui tavaliselt pannakse käsi läbipaistvasse klaaskaussi ja tõmmatakse kinnisilmi välja võitja nimi, siis sel korral lahendati see hoopiski erilisel moel.

Selleks laotati suurele jalgpalliväljakule 100 patja loosimises osaleva finalisti nimega. Staadioni kohale lennanud lennukist hüppas välja langevarjur. Kampaania peaauhinna võitjaks osutus see õnnelik, kelle padjale langevarjur maandus. Võitjaks osutus Carolin Talvar.

Kogu loosimisšõud juhtis Tantsi Tagumik Trimmi  saatest tuntud Kaupo Käsik.

Vaata galeriid ning lühikokkuvõtet sündmusest videona!

16. aprill 2012

Vaata lisaks

A. Le Coq plaanib uue kokteilisarjaga jõuliselt eksporti kasvatada

A. Le Coq alustab klaaspudelis kokteilisarja tootmist. Esialgu jõuab turule neli populaarset rahvusvahelist maitset – mojito, cosmopolitan, pina colada ning cuba libre. Uue sarjaga plaanib ettevõte suurendada eksporti nii Põhjamaadesse kui Kesk- ja Lõuna-Euroopasse. Kokteilisarja kolm maitset tuleb müügile ka Eestis. Loe edasi →

A. Le Coq hakkas tootma rohke mahlaga energiajooki Dynami:t Juice

AS A. Le Coq tõi turule puuviljamahlaga energiajoogi Dynami:t Juice, mis sisaldab ühtekokku 30% ulatuses naturaalset õuna-, pirni-, mango-, apelsini- ja granadillimahla. Eksootilise maitsega joogile lisavad toniseeriva omaduse looduslikud ženšenn ja guaraana. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521