A. Le Coq

Turule jõuab Eesti esimene aedviljamahl ja banaani-pirninektar

A. Le Coq toob esimesena Eestis turule 100%-lise Aura aedviljamahla. Uus mahl on valmistatud tomati- ja porgandimahlast, millele on lisatud mitmeid tuntud maitsetaimi nagu seller, sibul, küüslauk ja till. Lisaks laiendab ettevõte Aura nektarite tooteportfelli, tuues turule eksootilise banaani-pirninektari.

Aura Aedviljamahla juures on kasutatud ainulaadset maitsekombinatsiooni ning rõhku on pandud toote tervislikkusele ja heale maitsele. Mahlas sisaldub olulisel määral erinevaid B-grupi vitamiine, mis aitavad organismi varustada energiaga ning on tarvilikud nii närvisüsteemi kui seedeelundkonna funktsioneerimiseks. Lisaks on just Aedviljamahl madala kalorsusega, mis aitab kaasa kehakaalu parema kontrolli all  hoidmise.

Aura banaani-pirninektar sisaldab 50% ulatuses puuviljamahla, mille muudab eriliseks  sametine  konsistents ning magus banaani-pirni kooslus. Nektarit sobib serveerida nii magusaks vahepalaks kui osana järelroast smuutide koostises.

Aura aedviljamahl ja banaani-pirninektar on osa Aura naturaalsete ja tervislike jookide tooteperekonnast, kuhu  kuulub lai valik mahlu, nektareid ja mahlajooke, lisaks veel veed.

9. veebruar 2012

Vaata lisaks

Aura kvaliteetmahlade sari täieneb kollase ploomi nektariga

Eesti mahlaturuliider A. Le Coq tõi turule kollase ploomi nektari, mis on valmistatud küpsete kollaste ploomide püreest. Kollased ploomid on oma magusa maitse ja vähesuse tõttu olnud eestlaste üks lemmikuid. Lisaks varasügisesele ploomihooajale saab nüüd uue Aura nektariga nautida kollaste ploomide pehmet ja siidist maitset aasta läbi. Loe edasi →

Apelsinisorbett

Luksuslik mahlamagustoit Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521