A. Le Coq

A. Le Coq toob turule uue Aura punase greibi nektari

Eesti mahlaturuliider A. Le Coq toob turule Aura punase greibi nektari. Uus nektar sisaldab 60% ulatuses naturaalset greibimahla ning on säilitusaineteta.

Eesti suurim joogitootja A. Le Coq täiendab Aura tootesarja uue maitsega. Punase greibi nektar sisaldab rohkelt c-vitamiini ning on rasva põletava toimega. Uus jook on pakendatud 1 liitrisesse tetrapakki.

Aura punase greibi nektari teeb ainulaadseks pisut magusam maitse võrreldes teiste turul müüdavate analoogidega, mistõttu sobib uus jook kõigile mahlasõpradele.

Greip on tsitruselistest viljadest kõige vitamiinirikkam, ning sisaldab rohkelt rasva põletavaid ensüüme. Greibimahla joomine tugevdab immuunsussüsteemi ning toimib väga hästi põletiku ja külmetuse vastu. Mahlas sisalduv rohke C-vitamiin soodustab kollageeni tekkimist ja seeläbi kaitseb nahka kiirema vananemise eest.

24. veebruar 2008

Vaata lisaks

Hommikusmuuti kaerahelvestega

Kosutav ja tervislik mahlasmuuti Loe edasi →

Aura kvaliteetmahlade sari täieneb kollase ploomi nektariga

Eesti mahlaturuliider A. Le Coq tõi turule kollase ploomi nektari, mis on valmistatud küpsete kollaste ploomide püreest. Kollased ploomid on oma magusa maitse ja vähesuse tõttu olnud eestlaste üks lemmikuid. Lisaks varasügisesele ploomihooajale saab nüüd uue Aura nektariga nautida kollaste ploomide pehmet ja siidist maitset aasta läbi. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521