A. Le Coq

A. Le Coq toob turule uue Aura punase greibi nektari

Eesti mahlaturuliider A. Le Coq toob turule Aura punase greibi nektari. Uus nektar sisaldab 60% ulatuses naturaalset greibimahla ning on säilitusaineteta.

Eesti suurim joogitootja A. Le Coq täiendab Aura tootesarja uue maitsega. Punase greibi nektar sisaldab rohkelt c-vitamiini ning on rasva põletava toimega. Uus jook on pakendatud 1 liitrisesse tetrapakki.

Aura punase greibi nektari teeb ainulaadseks pisut magusam maitse võrreldes teiste turul müüdavate analoogidega, mistõttu sobib uus jook kõigile mahlasõpradele.

Greip on tsitruselistest viljadest kõige vitamiinirikkam, ning sisaldab rohkelt rasva põletavaid ensüüme. Greibimahla joomine tugevdab immuunsussüsteemi ning toimib väga hästi põletiku ja külmetuse vastu. Mahlas sisalduv rohke C-vitamiin soodustab kollageeni tekkimist ja seeläbi kaitseb nahka kiirema vananemise eest.

24. veebruar 2008

Vaata lisaks

Bool apelsinimahlast

Kuumal ilmal ei ole midagi mõnusamat kui külm, maitsekas kihisev jook. Nami-Nami perenaine Pille Petersoo segas kokku Aura apelsinimahla ning Kellukese, lisas juurde jääkuubikuid ja maasikaid ja ideaalne suvine retsept Loe edasi → Loe edasi →

Mahla valmistamise saladus

Kuidas mahla tehakse – ehk teekond puu otsast mahlapakki Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521