A. Le Coq

Nostalgiatoode on tagasi: klaaspudelis Limonaad

Poeriiulitele on jõudnud nostalgiahõnguga 0,33 liitrises klaaspudelis Traditsiooniline Limonaad. Tegemist on vanima ja populaarseima limonaadiga, mille valmistamise algusest on möödunud nüüd juba 75 aastat.

Limonaadi retsept pärineb 1936. aastast, kui Tbilisi limonaaditehase tehnoloog Mitrofan Lagidze konkreetse retsepti välja töötas. Tänases A. Le Coq’i tehases  toodetakse Limonaadi alates aastast 1946. Läbi aastakümnete on selle unikaalse joogi maitse püsinud muutumatuna. Limonaadi koostise valmistamisel on kasutatud Venemaa stepiavarustest pärit taimede ja puuviljade ekstrakti, millest saadud ainulaadset maitset pole suutnud jäljendada ükski teine ettevõte. Just see Limonaad oli esimene ilma säilitusaineteta limonaad Eestis. Limonaadi  eriline ja klassikaline maitse on hoidnud tänaseid lapsevanemaid selle joogi juures ja toonud juurde uusi väikseid sõpru.

6. veebruar 2012

Vaata lisaks

A. Le Coq alustas säilitusainetevaba karastusjookide tootmist

A. Le Coq toodab tuntud karastusjooke Limpa Limonaadi ja Kellukest nüüdsest ilma säilitusaineteta. Säilitusainetevaba limonaadi tootmine on võimalik tänu uuele villimisliinile, mis võimaldab tooteid villida ülikõrgel hügieenistandardil Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521