A. Le Coq

Täna alustab Tartus Limonaadi malevarühm

limonaadi malevA. Le Coqi ja Tartu linna koostöö tulemusena alustab täna Tartus Limonaadi malevarühm, kelle tööülesanneteks on Tartu laululava ümbruse heakorratööd. Limonaadi malevarühma loomise algatus tuli joogitootja A. Le Coqi poolt, kes soovis pakkuda kohalikele noortele taskuraha teenimise võimalust ja seda just suvise linnamaleva raames.

Limonaadi malevarühm koosneb 13- ja 14-aastastest Tartu linna noortest, kelle jaoks on malevakogemus esmakordne. Rühmajuhi Liina Metsküla sõnul oli see ka üheks peamiseks Limonaadi rühma kokkupanemise ajendiks. “Koostöös A. Le Coqiga saame pakkuda malevakogemust neile, kellel pole see seni veel osaks saanud. Paljud noored saavad siit malevast oma esmase töökogemuse ja ka esimese palga, lisaks pakub A. Le Coq neile põnevat meelelahutusprogrammi,” räägib Metsküla.

Lisaks laululava korrastustöödele saab Limonaadi rühma noortele osaks ekskursioon A. Le Coqi tehasesse ja muuseumi, samuti ei jää lastel saamata karastav Limonaadi limps.

Kaks nädalat kestva Limonaadi maleva palgafondi ning malevanoorte tööriietuse kompenseerib A. Le Coq.

Limonaadi malevarühm on üks selleaastastest Tartu Noore Töömaleva rühmadest, mida korraldab MTÜ Hälly. Kokku hakkab Tartu Noorte Töömaleva raames tööle kümme rühma, kuhu on registreerunud 180 Tartu noort vanuses 13-18.

7. juuni 2013

Vaata lisaks

A. Le Coq on konkurentsivõimelisim toiduainetööstuse ettevõtte

A. Le Coq on juba mitmendat aastat järjest pälvinud toiduainetööstussektoris kõige konkurentsivõimelisema ettevõtte tiitli. Loe edasi →

A. Le Coq alustab Kanadas Premiumi müüki

A. Le Coq Premium jõuab Kanada suurlinnade jaemüügikettidesse. Tegemist on esimese Eesti õllega, mis on saanud ametliku müügiloa sealsel turul. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521