A. Le Coq

Täna alustab Tartus Limonaadi malevarühm

limonaadi malevA. Le Coqi ja Tartu linna koostöö tulemusena alustab täna Tartus Limonaadi malevarühm, kelle tööülesanneteks on Tartu laululava ümbruse heakorratööd. Limonaadi malevarühma loomise algatus tuli joogitootja A. Le Coqi poolt, kes soovis pakkuda kohalikele noortele taskuraha teenimise võimalust ja seda just suvise linnamaleva raames.

Limonaadi malevarühm koosneb 13- ja 14-aastastest Tartu linna noortest, kelle jaoks on malevakogemus esmakordne. Rühmajuhi Liina Metsküla sõnul oli see ka üheks peamiseks Limonaadi rühma kokkupanemise ajendiks. “Koostöös A. Le Coqiga saame pakkuda malevakogemust neile, kellel pole see seni veel osaks saanud. Paljud noored saavad siit malevast oma esmase töökogemuse ja ka esimese palga, lisaks pakub A. Le Coq neile põnevat meelelahutusprogrammi,” räägib Metsküla.

Lisaks laululava korrastustöödele saab Limonaadi rühma noortele osaks ekskursioon A. Le Coqi tehasesse ja muuseumi, samuti ei jää lastel saamata karastav Limonaadi limps.

Kaks nädalat kestva Limonaadi maleva palgafondi ning malevanoorte tööriietuse kompenseerib A. Le Coq.

Limonaadi malevarühm on üks selleaastastest Tartu Noore Töömaleva rühmadest, mida korraldab MTÜ Hälly. Kokku hakkab Tartu Noorte Töömaleva raames tööle kümme rühma, kuhu on registreerunud 180 Tartu noort vanuses 13-18.

7. juuni 2013

Vaata lisaks

Limpa telefon senistest veelgi vingem – Limpafon VOL3

Juba kolmandat korda toob Elisa koostöös Limpaga turule uue ja ainulaadse Limpa telefoni (Sony-Ericsson W205). Limpa telefonid on tehtud eritellimusena ainult Elisa jaoks ja on seega müügil ainult Elisa esindustes. Loe edasi →

A. Le Coq toetab tänavusi tantsu- ja laulupidusid ligi 1 miljoni krooniga

Tänavuse 25. üldlaulu- ja 18. tantsupeo „ÜhesHingamine“ ja Tartu laulupeo suurtoetajaks on A. Le Coq, kes sponsoreerib rahvuslikke kultuurisündmusi ligi miljoni krooniga. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521