A. Le Coq

A. Le Coq toetab tänavusi tantsu- ja laulupidusid ligi 1 miljoni krooniga

Tänavuse 25. üldlaulu- ja 18. tantsupeo „ÜhesHingamine“ ja Tartu laulupeo suurtoetajaks on A. Le Coq, kes sponsoreerib rahvuslikke kultuurisündmusi ligi miljoni krooniga.

Esimene suurtoetus on suunatud Tartu Laulupeole ning teine Tallinnas toimuvale laulu- ja tantsupeo korraldamisele. Lisaks jagab ettevõte lauljatele ja tantsijatele 50 000 pudelit 0,5 liitriseid Aura gaasita vett. Toetuse koguväärtuseks on miljon Eesti krooni.

Le Coq’i juhi Tarmo Noobi sõnul on ettevõttel suur au ja hea meel olla nii oluliste suursündmuste peasponsoriks ja toetajaks. Noop usub, et A. Le Coqil kui Eesti suurimal joogitööstusel lasub mõningane kohustus aidata kaasa rahvusliku kultuuripärandi säilimisele ning toetada Eesti kultuurielu rikastavadi sündmusi.

Ettevõtte juht lisas, et A. Le Coq on teinud Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutusega koostööd alates 2001 aastast, pannes peasponsorina juba mitmendat aastat järjest laulu- ja tantsupidude korraldamisele õla alla.

1. juuni 2009

Vaata lisaks

Tarmo Noop: kasv tuleb ekspordist, selle aasta fookuses on Ida-Euroopa

Eesti juhtiva joogitootja A. Le Coq’i ekspordikäive kasvas eelmisel aastal 19% tänu siidri ja long-drinki edukale müügile Euroopas, moodustades 14% ettevõtte käibest. A. Le Coq eksportis mullu kokku üle 21 miljoni liitri jooke. Loe edasi →

Uuring: Soomlased eelistavad kodumaal tarbida rohkem Eesti õlut

Turu-Uuringute AS-i poolt jaanuaris soome laevareisijate seas läbiviidud uuringust selgub, et kaks kolmandikku soomlastest ostaks ka kodumaal Eesti õlut. Soomlaste seas on tuntud valdavalt kaks Eesti õllemarki, A. Le Coq ja Saku, esimest eelistavad nooremad (18-30) ning viimast vanemad (55+) õllejoojad. Loe edasi →

© 2011 A. Le Coq
Tartus:
Laulupeo pst 15, 50050 Tartu
Tel. 744 9711
Tallinnas:
Ruunaoja 2, 11415 Tallinn
Tel. 614 1521